Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Jeśli potrzebujesz pomocy, możesz się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo:

(95) 742 02 38 / 793 411 848 w godzinach: poniedziałek - piątek: 900 - 1700 sobota: 900 - 1300

E-mail kontaktowy: kontakt@topbhp.pl

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: 95 742-02-38 / 793 411 848

Darmowa wysyłka od 150 zł  |  Wysyłka w ciągu 48 h

Potrzebujesz pomocy? Kliknij tutaj

Buty robocze S1 

Wszyscy zapewne wiemy, jak bardzo buty robocze są niezbędne w każdej pracy. Źle dopasowane buty negatywnie wpływają na nasze samopoczucie oraz wydajność. Buty robocze, poza odzieżą roboczą i ochronną stanowią jeden z elementów ochrony indywidualnej. Ponieważ spędza się w nich często cały dzień, ich dopasowanie ma dla nas ogromne znaczenie. Buty robocze S1 zapewniają profesjonalną ochronę palców dzięki obecności podnoska, który dba o to, aby żadne ciężkie przedmioty nie uszkodziłTwojej stopy. Poziom jego ochrony wynosi aż 200J!

Buty robocze S1 to coś, czego potrzebujesz!

Dlaczego są Ci niezbędne? Ponieważ wykonując ciężką pracę, narażasz się na różne uszkodzenia części ciała. Dlatego mają one za zadanie zabezpieczyć Twoje nogi, abyś nigdy nie martwił się o obrażenia. Jest to idealna ochrona przed wszelkimi zagrożeniami i niebezpieczeństwami oraz mechanicznymi uszkodzeniami podczas wykonywanej pracy. Dodatkowo te buty mają powierzchnię antypoślizgową, także żadne oleje nie będą Ci już straszne!

Świetne do każdego rodzaju pracy!

Buty robocze S1 idealnie sprawdzą się one podczas pracy na magazynie oraz tam, gdzie mamy do czynienia z różnorodnymi substancjami oraz olejami! Na pewno świetnie się sprawdzą tam, gdzie niezbędna jest ochrona stóp i nóg przed czynnikami zewnętrznymi, które spowodować mogą uszkodzenia mechaniczne, chemiczne, oparzenia i odmrożenia oraz zmiany spowodowane różnymi czynnikami atmosferycznymi

Idealna cena w stosunku do jakości!

Ceny zaczynają się już od około 35 zł, więc wybór dostępnych ofert jest naprawdę ogromny! Zalecane jest jednak, aby nie kupować tych najtańszych, ponieważ warto dopłacić trochę więcej, gdy w grę wchodzi nasze zdrowie, a nawet życie. W przypadku kupna najtańszych, możemy natrafić na sytuację, kiedy buty zaczną się rozpadać nawet po pierwszym dniu w pracy – a wtedy, szkoda czasu i dodatkowych pieniędzy na naprawę. Nie oszczędzaj na pieniądzach, kiedy liczy się Twoje zdrowie, komfort oraz wydajność w pracy. Te buty sprawią, że na pewno w pracy zawsze będziesz dawał z siebie 100%!

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews Buty robocze S1
Kuba.J.K 2021-06-18
Jestem na tak

Są w porządku. Nie mam też dużego porównania, bo wcześniej nie miałem kupować specjalnego obuwia, ale obuwie robocze s1 sprawdza się u mnie w porządku i nie muszę szukać lepszego.

Opinia zweryfikowana zakupem
Jacek.Sebicki 2021-07-05
Nie żałuję

Buty s1 bardzo mi się podobają - zarówno wizualnie, jak i jakościowo. Nie miałem lepszych do tej pory. Mogę je polecić

Opinia zweryfikowana zakupem
Poradnik doboru odzieży roboczej

Skorzystaj z poradnika: dobierz spodnie, kurtkę lub rękawice idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Zdejmij miary poprawnie

Zapewnij sobie optymalne dopasowanie wybranych odzieży i butów

Dostawa w ciągu 24h
Bezpieczne płatności
Fachowe doradztwo
Sklep stacjonarny