Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Jeśli potrzebujesz pomocy, możesz się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo:

(95) 742 02 38 / 793 411 848 w godzinach: poniedziałek - piątek: 900 - 1700 sobota: 900 - 1300

E-mail kontaktowy: kontakt@topbhp.pl

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: 95 742-02-38 / 793 411 848

Darmowa wysyłka od 150 zł  |  Wysyłka w ciągu 48 h

Potrzebujesz pomocy? Kliknij tutaj

Dunlop sklep 

Dunlop sklep – warunki atmosferyczne się poddają

Powszechnie wiadomo, że praca w ciężkich warunkach wymaga solidnego sprzętu. Jeżeli jesteś narażony na silne oddziaływanie warunków atmosferycznych, to warto zadbać przede wszystkim solidne buty, które zostały zaprojektowane przez wiodącego producenta – Dunlop. Producent stara się sprostać wymaganiom, które stawiają ciężkie warunki w pracy, więc warto postawić na jakość. Rzeczy od firmy Dunlop charakteryzuje atrakcyjna cena oraz bogaty wybór oferty. Sprawdź i przekonaj się sam!

Weźmy pod lupę przykładowo wyżej wspomniane buty. Kalosze od firmy Dunlop oferują wygodę, a jednocześnie solidność materiałów. Buty są bardzo odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne, ponieważ dzięki specjalistycznemu materiałowi Purofort zapewniają one ochronę nawet przy temperaturach -15 stopni! A co z ciepłotą ciała? Bez obaw, dzięki zastosowanemu wewnątrz kożuchowi zapewniają one ciepło i wygodę!

Rzeczy o szerokiej gamie zastosowania!

Warto dodać, że tego typu buty nie są jedynie przeznaczone do niskich temperatur. Producent Dunlop zadbał o przystosowalność swoich rzeczy, ponieważ buty świetne sprawdzą się także przy pracach rolniczych oraz ogrodniczych. Możesz je także zabrać na ryby!

Cena butów na pewno jest opłacalna, ponieważ korzyści, jakie Ci przyniosą zachwycą Cię w jak największym stopniu, a ich wytrzymałość będzie zachowana na długie lata! Nie musisz się już przejmować pogodą, zaoszczędzisz także na czasie, ponieważ nie będziesz musiał zakładać, a potem prać kilka warstw skarpet. Postaw na profesjonalizm!

Poradnik doboru odzieży roboczej

Skorzystaj z poradnika: dobierz spodnie, kurtkę lub rękawice idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Zdejmij miary poprawnie

Zapewnij sobie optymalne dopasowanie wybranych odzieży i butów

Dostawa w ciągu 24h
Bezpieczne płatności
Fachowe doradztwo
Sklep stacjonarny