Jeśli potrzebujesz pomocy, możesz się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo:

(95) 742 02 38 / 793 411 848 w godzinach: poniedziałek - piątek: 900 - 1700 sobota: 900 - 1300

E-mail kontaktowy: kontakt@topbhp.pl

Potrzebujesz pomocy? Kliknij tutaj

Rękawice Engelbert Strauss 

Rękawice Engelbert Strauss to gwarancja najwyższej jakości wykonania. Świetnie sprawdzają się w warunkach roboczych, m.in. na terenie zakładów produkcyjnych. Na uwagę zasługują: nowoczesne wzornictwo, wysoki komfort pracy oraz łatwość zakładania i zdejmowania.

Skuteczne i niezawodne rozwiązania ochronne

Rękawice Engelbert Strauss to skutecznie działające rozwiązania ochronne, które można wykorzystywać również poza miejscem pracy. Przydają się np. w ogrodach lub na działkach, kiedy kopie się w ziemi lub też usuwa chwasty. Gwarantują wytrzymałość oraz wielomiesięczną użyteczność. Dostępne w różnych kolorach i wzorach. Łatwo dopasuje się je do stroju roboczego, tworząc tym samym niezastąpiony komplet. Charakteryzują się właściwościami antypoślizgowymi oraz pewnym chwytem. Można w nich pracować praktycznie w każdych warunkach środowiskowych. Są odporne na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych, więc użytkownicy sięgają po nie podczas prac w terenie.

Włączone filtry:
  Producent
  Rozmiar

  Uniwersalne zastosowanie, które każdy dopasuje do własnych potrzeb

  Rękawice Engelbert Strauss to pewność uniwersalnego zastosowania. Każdy może dopasować je do własnych potrzeb. To nieocenione produkty podczas czynności:

      rzemieślniczych,
      produkcyjnych,
      przemysłowych,
      mechanicznych,
      ogrodniczych,
      magazynowych,
      przeładunkowych i montażowych.

  Rękawice z tej kategorii nie są podatne na przetarcia i uszkodzenia. Doskonale poradzą sobie z wilgocią i zapewnią zręczne wykonywanie zaplanowanych prac. Łatwo utrzymać je w jednej pozycji, a to za sprawą wykorzystania elastycznych ściągaczy w okolicach nadgarstków. Dzięki nim większość czynności służbowych lub przydomowych wykona się perfekcyjnie i bezbłędnie. Są wygodne w użytkowaniu, nie zsuwają się z dłoni i do ich tworzenia wykorzystano jedynie najwyższej jakości materiały. Do dyspozycji klientów oddano rozmaite modele, które można między sobą porównać i wybrać najatrakcyjniejsze. Wykazują się starannością kroju, obecnością wzmocnień, oddychającym materiałem i przystępną ceną.

  Poradnik doboru odzieży roboczej

  Skorzystaj z poradnika: dobierz spodnie, kurtkę lub rękawice idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

  Zdejmij miary poprawnie

  Zapewnij sobie optymalne dopasowanie wybranych odzieży i butów

  Dostawa w ciągu 24h
  Bezpieczne płatności
  Fachowe doradztwo
  Sklep stacjonarny