Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Jeśli potrzebujesz pomocy, możesz się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo:

(95) 742 02 38 / 793 411 848 w godzinach: poniedziałek - piątek: 900 - 1700 sobota: 900 - 1300

E-mail kontaktowy: kontakt@topbhp.pl

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: 95 742-02-38 / 793 411 848

Darmowa wysyłka od 150 zł  |  Wysyłka w ciągu 48 h

Potrzebujesz pomocy? Kliknij tutaj

Rękawice robocze antyprzecięciowe 

Niezawodne rękawice robocze antyprzecięciowe do ochrony dłoni

W pracy najważniejsze jest bezpieczeństwo. Bez względu na to, jaki zawód wykonujesz, na pierwszym miejscu będzie Twoje zdrowie i życie. Warto tutaj zaznaczyć, że niektóre obowiązki niosą za sobą większe ryzyko niż inne. Dlatego też w przypadku, kiedy istnieje ryzyko kontuzji i uszczerbku na zdrowiu, nie ma miejsca na żadne kompromisy. W grę wchodzą tylko i wyłącznie najsolidniejsze produkty, takie jak rękawice robocze antyprzecięciowe.


Dlaczego właśnie na nich powinieneś się skupić? To przecież oczywiste! Palce są niezwykle delikatne i dotyczy to absolutnie każdego – nawet najtwardszych facetów. Dlatego też w wielu przypadkach ich ochrona jest po prostu kluczowa. Takie rękawice praktycznie niwelują ryzyko zranienia palców, więc sama praca z automatu staje się mniej stresująca. Komfort podczas wykonywanych czynności ma ogromne znaczenie. Jesteśmy tutaj po to, by jak najbardziej ułatwić Ci pracę. Właśnie dlatego warto stawiać na TopBHP.

Wybieraj spośród najlepszych rękawic roboczych antyprzecięciowych

Nasze rękawice są antyprzecięciowe nie tylko z nazwy. Oferujemy tylko i wyłącznie asortyment topowych producentów, których przedstawiać nikomu nie trzeba. To gwarancja nie tylko satysfakcji z zakupionej odzieży roboczej, ale też gwarancja świetnych cen. Jeśli nie jesteś pewien, jakich rękawic potrzebujesz, zawsze możesz skorzystać z poradnika doboru odzieży roboczej, który przygotowaliśmy właśnie na taką okazję. Warto korzystać także z drugiego narzędzia, które pomaga odpowiednio zdjąć miary. Dzięki temu zawsze zamówisz odpowiednie rękawice.

To ważne, bo właściwy rozmiar zawsze ma znaczenie w przypadku odzieży roboczej. Chodzi nie tylko o komfort podczas pracy, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo. Dlatego też wybieranie „na oko” nie jest z reguły dobrym rozwiązaniem – zwłaszcza w przypadku sprzętu, który ma chronić Twoje dłonie.

Poradnik doboru odzieży roboczej

Skorzystaj z poradnika: dobierz spodnie, kurtkę lub rękawice idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Zdejmij miary poprawnie

Zapewnij sobie optymalne dopasowanie wybranych odzieży i butów

Dostawa w ciągu 24h
Bezpieczne płatności
Fachowe doradztwo
Sklep stacjonarny