Jeśli potrzebujesz pomocy, możesz się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo:

(95) 742 02 38 / 793 411 848 w godzinach: poniedziałek - piątek: 900 - 1700 sobota: 900 - 1300

E-mail kontaktowy: kontakt@topbhp.pl

Potrzebujesz pomocy? Kliknij tutaj

Spodnie robocze ogrodniczki 

Spodnie robocze ogrodniczki – gotowe na każde wyzwanie!

Spodnie robocze ogrodniczki są niezwykle uniwersalne, dlatego znalazły swoich zwolenników w wielu branżach, zaczynając od sektora budowlanego, a kończąc na pracownikach produkcji. Co wyróżnia ogrodniczki? Ogromną zaletą, którą ciężko przeoczyć jest niesamowita funkcjonalność. Wiele kieszeni, umożliwi schowanie wszystkich narzędzi, które zawsze musisz mieć pod ręką. Co więcej, kieszenie są rozmieszczone w przemyślany sposób, schowane w nich rzeczy nie będą Ci przeszkadzać, gdy będziesz się schylać, czy kucać.

Najwyższy komfort i funkcjonalność? Tylko spodnie robocze ogrodniczki!

Spodnie robocze ogrodniczki to gwarancja najwyższego komfortu. Szelki z możliwością regulacji umożliwią Ci dopasowanie ogrodniczek do swojego wzrostu. Gumka w pasie jest tylko z pozoru mało istotnym elementem, dzięki niej spodnie są doskonale dopasowane do Twojego ciała. To sprawia, że są wygodne i nie utrudniają poruszania się. Zdarza Ci się pracować w przeciągu lub pomieszczeniach, w których jest niska temperatura? Ogrodniczki zapewniają izolację termiczną oraz ich budowa sprawia, że zasłaniają nerki, które są szczególnie wrażliwe na wychłodzenie.

Wytrzymałe przeszycia, doskonała cyrkulacja powietrza i funkcjonalność – właśnie, dlatego są tak często wybierane! W branży BHP działamy od wielu lat, więc wiemy jak spełnić oczekiwania naszych klientów. Rzuć okiem na ofertę sklepu i znajdź ogrodniczki dla siebie!

Poradnik doboru odzieży roboczej

Skorzystaj z poradnika: dobierz spodnie, kurtkę lub rękawice idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Zdejmij miary poprawnie

Zapewnij sobie optymalne dopasowanie wybranych odzieży i butów

Dostawa w ciągu 24h
Bezpieczne płatności
Fachowe doradztwo
Sklep stacjonarny