Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Jeśli potrzebujesz pomocy, możesz się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo:

(95) 742 02 38 / 793 411 848 w godzinach: poniedziałek - piątek: 900 - 1700 sobota: 900 - 1300

E-mail kontaktowy: kontakt@topbhp.pl

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: 95 742-02-38 / 793 411 848

Darmowa wysyłka od 150 zł  |  Wysyłka w ciągu 48 h

Potrzebujesz pomocy? Kliknij tutaj

Spodnie robocze Strauss 

Spodnie robocze Strauss – jakość ma znaczenie!

Niemiecka firma ze sławnym strusiem w logo już dawno podbiła rynek odzieży przeznaczonej do pracy. Nie bez powodu mówi się o „niemieckiej jakości” - to sformułowanie nie dotyczy jedynie samochodów, ale także ubrań, a najlepszym przykładem będą spodnie robocze Strauss, czyli część garderoby, która sprawia, że komfort pracy wchodzi na zupełnie nowy poziom. Szereg udogodnień, takich jak oddychający materiał, elastyczny pas czy chociażby wytrzymałe i pojemne kieszenie. Liczne otwory wentylacyjne to podstawa dla zachowania właściwej higieny. To rozwiązanie doceni każdy – niezależnie od miejsca i warunków pracy. Podobać się mogą także okolice ud i kolan. Są one wykonane z wytrzymałego materiału, któremu nie straszne woda czy piach.

Spodnie robocze Engelbert Strauss, czyli niemiecka jakość w najlepszym wydaniu

Co sprawia, że asortyment z białym strusiem jest wychwalany przez fachowców i specjalistów w Polsce i Europie? O sukcesie niemieckiej marki decydowało wiele czynników, jednak najistotniejsze z pewnością dotyczą samych materiałów i wykonania. Produkty są po prostu topowe i to nie ulega wątpliwości. Najwyższej klasy materiały i perfekcyjne wykończenie musi się podobać – i najwyraźniej się podoba, skoro spodnie robocze Engelbert Strauss uchodzą za niezastąpione. W końcu praca może być przyjemna i sprawiać przyjemność. Wszystko zależy do pomocy. Jeśli jest skuteczna – praca pójdzie gładko. Co więcej, te produkty sprawdzą się także na co dzień. Obowiązki domowe potrafią być równie wymagające, a funkcjonalna i komfortowa odzież może wtedy okazać się najlepszym wsparciem.

Poradnik doboru odzieży roboczej

Skorzystaj z poradnika: dobierz spodnie, kurtkę lub rękawice idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Zdejmij miary poprawnie

Zapewnij sobie optymalne dopasowanie wybranych odzieży i butów

Dostawa w ciągu 24h
Bezpieczne płatności
Fachowe doradztwo
Sklep stacjonarny