Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Jeśli potrzebujesz pomocy, możesz się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo:

(95) 742 02 38 / 793 411 848 w godzinach: poniedziałek - piątek: 900 - 1700 sobota: 900 - 1300

E-mail kontaktowy: kontakt@topbhp.pl

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: 95 742-02-38 / 793 411 848

Darmowa wysyłka od 150 zł  |  Wysyłka w ciągu 48 h

Potrzebujesz pomocy? Kliknij tutaj

Wyposażenie 

W każdym zakładzie pracy ważną rolę pełnią nie tylko pracownicy, ale też profesjonalne wyposażenie. Należy się za nim rozejrzeć w pierwszej kolejności. Dzięki zakupieniu właściwych produktów można zadbać m.in. o własne bezpieczeństwo oraz podwyższony komfort pracy.

Wyposażenie, które przyda się w wielu miejscach pracy i branżach

Wyposażenie w TopBHP, w które można zainwestować to przede wszystkim niezawodne i funkcjonalne latarki, miary czy też termosy. Przydadzą się podczas wielogodzinnej pracy, realizowanej w ciężkich warunkach, np. przy ograniczonej widoczności. Można z nich korzystać w wielu branżach. Pracownicy docenią również pojemne torby narzędziowe, w których pomieszczą wszystkie drobne narzędzia warsztatowe, takie jak noże. Tym samym praca zostanie znacznie usprawniona, a najważniejsze gadżety użytkownicy będą mieć pod ręką. Niezbędne wyposażenie w TopBHP to także apteczki, odpowiadające za szybkie udzielenie pierwszej pomocy i niwelowanie urazów.

Włączone filtry:

  Produkty pochodzące od uznanych i prestiżowych marek

  Polecane produkty tworzone są z solidnych i wytrzymałych materiałów. Gwarantują długą żywotność. Atutem jest to, że pochodzą od uznanych i prestiżowych marek. Klienci mogą zamawiać wyposażenie w TopBHP pochodzące od takich marek, jak: Engelbert Strauss czy Snickers. Wśród dostępnych produktów znajdują się m.in. wysokiej jakości pasty do rąk. Realizując tego typu inwestycje klienci mają pewność, że:

      wszelkie akcesoria będą komfortowe i wygodne w użytkowaniu,
      zwiększą swój poziom bezpieczeństwa,
      udostępnią pracownikom niezbędne wyposażenie robocze,
      produkty okażą się niezawodne i wyjątkowo trwałe.

  Warto zdecydować się na ten krok i postawić na stuprocentowe bezpieczeństwo. W ten sposób będzie się przestrzegało wszelkich zasad BHP i nikogo nie narazi się na krzywdę. Proponowane akcesoria można zamawiać w bardzo dobrych cenach, w wybranych przez siebie ilościach. Skorzystają z nich pracownicy zakładów produkcyjnych i przemysłowych, malarze, hydraulicy czy też budowlańcy.

  Poradnik doboru odzieży roboczej

  Skorzystaj z poradnika: dobierz spodnie, kurtkę lub rękawice idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

  Zdejmij miary poprawnie

  Zapewnij sobie optymalne dopasowanie wybranych odzieży i butów

  Dostawa w ciągu 24h
  Bezpieczne płatności
  Fachowe doradztwo
  Sklep stacjonarny